Vilijos Čepulienės sodyba

Siųsti užklausą

Ramiame rytų Aukštaitijos kampelyje Labanoro girios gilumoje, vienkiemyje, esančiame 6 km nuo Labanoro miestelio ir 1 val. kelio iki Vilniaus, įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, išsaugojusi senojo Aukštaitijos kaimo autentiškumą. Statiniai įrengti iš rąstų, pusrąsčių, stogai dengti skiedromis, naudotos tik natūralios ir ekologiškai švarios medžiagos.

Svečiams skirti 2 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 46 svečiams. Sodyboje patogu organizuoti uždarus pobūvius. Puiki vieta vertinantiems privatumą. Garantuojame saugų poilsį.

Originaliai įrengta kamara, skirta jaukiems mini-pokyliams iki 12 svečių. Naujai rekonstruotame kluone įrengta didžioji pokylių salė, kurioje galime priimti iki 80 svečių. Teikiame maitinimo paslaugas: paruošiame patiekalus pagal iš anksto suderintą meniu, serviruojame stalą bei aptarnaujame pokylio metu. Tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, šeimos bei kolektyvo iškilmėms bei verslo renginiams.

Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile. O gal norite išbandyti tikrą kaimišką duonkepį ir paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų?

Sodyboje įrengtos 3 rūšių pirtys: garinė pirtis, norvegiška pirtis-kubilas, turistinė lauko pirtis. Pirtyse patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuose padės susigražinti jėgas ir žvalumą. Mėgstantiems aktyvų poilsį įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės. Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei.

Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, seno vienkiemio dvasia ir ramybė daro šį atokų kampelį itin patrauklių poilsiui su šeima ir draugais.