Vila „Avirio Vingis“

Villa Avirio Vingis

Villa Avirio Vingis

Kviečiame apsilankyti naujai įsikūrusioje viloje ant Avirio ežero kranto "Avirio Vingis".

Vila yra Veršių kaime, prie Leipalingio plento, ir 7 km nuo Druskininkų. Tai būdingas Dzūkijos kraštovaizdis. Ežero krantus supa miškai, kuriuose daug grybų ir įvairių uogų.Pasirinkę poilsi prie Avirio ežero, vilos svečiai galės mėgautis ne tik ramybę ir supančios gamtos grožiu, bet ir kitais privalumais.

Jūsų pasirinkimui siūlome:

* Jaukią ir erdvią 60 vietų konferencijų salę. Tai puiki vieta pravesti įmonės susirinkimą ar mokymus ramioje ir tam pritaikytoje aplinkoje. Saleję įrengta prezentacinė įranga, WI-FI ir kitos priemonės, kurios užtikrins sklandų darbą.

* Iki 60 svečių talpinančioje salėje galite atšvęsti savo didžiąsias šventes, organizuoti pobūvius, banketus, furšetus. Moderni garso ir apšvietimo sistema, baras bei speciali vieta skirta muzikantams, sudarys palankias sąlygas sukurti neišdildomus šventės įspudžius.

* Didele, moderniai irengta virtuve pritaikyta net ir paciu imantriausiu patiekalu gaminimui.

* Antrame vilos aukšte yra 6 stilingi ir jaukūs miegamieji su patogiais baldais, televizoriais, dušais ir atskirais tualetais. Balkonai miegamuosiuose leidžia grožėtis ežeru ir jį supančia gamta. Kambaryje gali ilsėtis iki 4 svečių.

* Miegamų vietų galime pasiūlyti iki 60 svečių.

Nuo vilos "Avirio Vingis" yra tik 4 km iki "Snow Arena" slidinėjimo trasų ir 7 km iki "Aqua Park" siūlančio vandens pramogas visus metus. Tai puiki galimybė paivairinti laisvalaiki aktyvaus poilsio mėgėjams.

Laukiame Jūsų ištisus metus!