Skraidantys žibintai

Siųsti užklausą

Skraidantys dangaus žibintai – tai sena kiniečių tradicija ir naujausia vestuvių mada Lietuvoje.

Pusės žmogaus ūgio (100x60X40cm kupolo formos arba 100X40 cilindro formos) popieriniai karšto oro balionai. Juose dega ugnis, kuri šildo orą baliono viduje ir taip kelia jį į viršų. Paleisti naktį, jie ramiai ir be triukšmo kylą į dangų skleisdami jaukią šviesą. Kyla aukštai tolydžio mažėdami ir virsdami mažu žvaigždučių spiečiumi. Paleisti masiškai sukelia panašų įspūdį kaip fejerverkas, tik nekelia triukšmo, nuteikia romantiškiau, suteikia galimybę dalyvauti patiems šventės dalyviams ir padeda šiems "susicementuoti".

Skraidantys žibintai vienkartiniai. Kai jie pakilę į dangų užgęsta, paprastai jau nebematote, kur jie nukrenta. Nukritę jie greitai suyra, kadangi pagaminti iš specialaus ryžių popieriaus ir bambuko, kad neterštų aplinkos. Šviečia 8-12 min. Kyla apie 400 m. į aukštį.

Šventės dalyviams labai patinka juos paleidinėti. Kadangi tai komandinis užsiėmimas - jis padeda susipažinti nepažįstamiems svečiams ir rasti bendrą kalbą. Žibintų paleidimas drauge turi stiprų emocinį užtaisą ir įspūdžių bei temų kalboms suteikia visam šventės vakarui.

Kiekvienas komplektas supakuotas atskirame maišelyje su žibinto kupolu, kuro briketu, instrukcija lietuvių k.

Siūlomi žibintai yra aukštos kokybės, iš impregnuoto popieriaus. Kuro briketas - patobulintas, lengviau tvirtinamas, nesunkiai padegamas, degdamas nesubyra.

Skraidančius žibintus galite rinktis įvairių spalvų (balti, raudoni, geltoni, žali, mėlyni, oranžiniai, rožiniai). Kainuoja 1 vnt. 8-8,50 Lt. Pristatymas į kitus miestus + 12Lt už siuntinį.

Nuolaidos ir bonusai:
- 10vnt. Vilniaus mieste pristatau iki durų patogiu laiku ir nemokamai.
- virš 20vnt. kaina 7Lt/vnt.