Restoranas Marcipanas

Siųsti užklausą

Restoranas “Marcipanas” per aštuonerius veiklos metus svečių simpatijas ir pasitikėjimą užsitarnavo skaniu aukštos kokybės restorano gamybos maistu bei profesionaliu aptarnavimu. Priklausomai nuo svečių poreikio galime pasiūlyti kelias sales švenčių organizavimui.

Pagrindiniame restorano pastate yra įrengtos banketinė bei restorano salės. Priklausomai nuo stalų išdėstymo, banketinė salė talpina iki 90 asmenų ruošiant klasikinį banketinį stalą ir apie 120 rengiant furšetą. Šiltuoju metų sezonu pobūvių svečiai mėgaujasi lauko terasa su 60 sėdimų vietų.

Mažesnio svečių skaičiaus šventėms siūlome salę, įrengtą atskirame pastate prie restorano. Salė talpina iki 26 asmenų, svečiai turi galimybę mėgautis atskira lauko terasa bei atskirta teritorija. Svečių patogumui antrame aukšte įrengtas kambarys, kuris šaltuoju metų sezonu puikiai atstoja ramesnę zoną kavos gėrimui ir bendravimui.

Kruopščiai sutvarkyta aplinka ir didelė teritorija suteikia galimybę organizuoti ugnies, lazerių ar pirotechnikos šou, vaikų pramogas, batutą, surengti fotosesiją ir kt. Svečių patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Vestuvių metu jaunavedžiams siūlome pasinaudoti jaukiai įrengtu kambariu su visais patogumais. Be maisto galime pasiūlyti ir kitų įdomių paslaugų, kas padetų išryškinti šventės progą ir jos kaltininkus. Viena iš jų –  jaunavedžių sutikimas su raudonu kilimu. Taip pat yra galimybė tiesiai prieš pobūvį surengti santuokos registravimo ceremoniją prie restorano – labai gražus ir visam gyvenimui įsimenantis įvykis. Daugiau apie šia sparčiai populiarėjančią paslaugą:

http://www.marcipanas.lt/musu-paslaugos/santuokos-registravimo-ceremonija/

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.933801819968149.1073741830.162356613779344&type=3

Nors restoranas “Marcipanas” yra vos keletas kilometrų nuo Vilniaus centro, savo aplinka primena jaukią ir ramią sodybą gamtos apsuptyje.

Esame visada pasiruošę ne tik sudaryti valgiaraštį Jūsų šventei, bet ir pakonsultuoti pobūvio organizavimo klausimais. Linkime čia praleisti daug malonių ir įsimintinų akimirkų!

Jums taip pat gali patikti
Varniškė, Linkmenų sen., Ignalinos raj., LT-30210, Lietuva