Mergvakariai/Bernvakariai

Siųsti užklausą

Jau nuo seno mergvakaris bei bernvakaris laikomi paskutiniu neformaliu merginų ar vaikinų pasilinksminimu prieš vestuves, paprastai rengiami likus vienai dienai ar kelioms savaitėms iki vestuvių dienos. „Vichy“ vandens prakas kviečia šią šventę švęsti nuolatinės vasaros ir pramogų oazėje!

Šventės metu, šventės kaltininkė ar kaltininkas turės įrodyti, jog yra pasiruošęs vestuvėms. O vedėjai ir draugai stengsis atkalbėti nuo to ir įrodyti, kad gyvenimas be vyro ar žmonos yra daug geresnis nei vedybinis. Visi taps gelbėtojais. Bet gelbės ne skenduolius, o jaunosios ar jaunojo gyvenimą.

Programoje daugybė įvairių užduočių jaunajai ar jaunajam kurios nukels ją į vaikystės išdaigų prisiminimus, patikrins atkaklumą, improvizacinius sugebėjimus, patikrinsim būsimos žmonos/vyro atminį ir dar daug kitų užduočių paruoštų specialiai Jai ir Jam. Žinoma neapsieisime ir be „priesaikos“ kurios sąlygos laikomos didžiausioje paslaptyje.. Nepamirškite, šventė vyksta vandens parke, tad vandens pramogos, neatsiejama programos dalis. O kur dar tropikų karštis, palmės, kokteiliai... .

Dėl tikslios programos teiraukitės švenčių specialisto Roberto, tel. 8 655 43909