Japonų restoranas „Yakata“

Siųsti užklausą

JAPONIŠKO MAISTO RESTORANAS „YAKATA“ 

Restoranas žavi ne tik elegantišku interjeru. „Yakatos“ lankytojų skonį pamalonins daugiau nei 60 įvairių karštųjų ir šaltųjų patiekalų. Valgiaraštyje dominuoja šviežios žuvies – tuno, lašišos, upėtakio, jūros ešerio – patiekalai. Taip pat gausu įvairių jūros gėrybių, vištienos, kiaulienos ir jautienos patiekalų bei desertų.Jums pageidaujant, restorano šefas, šventinį valgiaraštį sudarys tik iš Japoniškos ar Europietiškos virtuvės patiekalų, arba patieks abiejų virtuvių patiekalus. Esant pageidavimui, šventę galime rengti abiejuose restorano aukštuose. Dalyvių skaičius iki 100 asmenų. 

Jūsų šventės ar renginio metu galime pakviesti stebėti ir dalyvauti:

• Japoniškų patiekalų(suši ir shabu-shabu) gaminime ir degustavime – puiki galimybė nuotakai išbandyti jėgas Japoniškoje virtuvėje.

• Tradiciniame arbatos ruošimo procese - pasimėgauti arbata, pabendrauti ir sužinoti daugiau apie Japoniją, jos kultūrą. Ceremoniją veda vienos seniausiųjų arbatos ruošimo mokyklos Japonijoje mokinė.

• Samurajaus kardo meno IAIDO pasirodyme - puiki galimybė pasirodyti jaunikiui bei visai jo palydai.

• Bernvakario arba mergvakario metu dalyviai galės išmėginti savo jėgas KENDO - senovės samurajų kovos mene.

• Sveikatingumo seminare.

• Salės ekrane pasiūlysime pademonstruoti įdomias ar net pikantiškas ikivedybines nuotakos ir jaunojo nuotraukas! 

Vestuvių pobūvį surengti pasiūlysime restorano antrame aukšte. Skirsime dvi sales: mažąją ir didžiąją. Dalyvių skaičius iki 30 asmenų. Vaišių trukmė priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Galime paruošti banketą (sėdimas variantas) ar furšetą. Orientuojamasi į užsakymo pobūdį (vestuvės, oficialus priėmimas, prezentacija ar minimos datos). Japoniškas arba Europietiškas vaišes galima suorganizuoti restorane, užsakovo pasirinktoje pobūvių salėje, gamtoje, biure ar įmonėje. Tikslią vietą suderinsime kartu.

Nuoširdžiai Jūsų laukiantis restoranas YAKATA