Dance Time

Siųsti užklausą

Vestuvinis šokis

"Dance Time" choreografai sukurs unikalią vestuvinio šokio kompoziciją, kuri taps dovana Jums ir Jūsų artimiesiems. Tai individualios pamokos jaunavedžiams, kurių metu mes kartu paruošime nepakartojamą vestuvinį šokį.


Greitas ir efektyvus mokymas

Specialiai adaptuotos ir įrengtos šokių salės bei naudojamos sukurtos Informacinės sistemos leidžia pasiūlyti Jums greitą, kokybišką ir efektyvų mokymą. Salėse naudojami vaizdo projektoriai, kurie atvaizduoja mokomų šokių judesių ir figūrų projekcijas. Video kameros pagalba Jūs kiekvieną treniruotę filmuojami. Sukurti video klipai yra talpinami serveryje (duomenų saugykloje), kur tik besimokanti pora turi priėjimą prie savo filmuotos medžiagos. Nuo pirmos pamokos iki pat vestuvių dienos Jūs papildomai turėsite galimybę studijuoti šokių žingsnius savarankiškai ir prisiminti judesius be trenerio pagalbos (daugiau apie Informacinę Sistemą galite sužinoti čia).
 

Savo patirties ir sukurtų sąlygų pagalba mes užtikrinsime greitesnį ir efektyvesnį mokymą, bei pasitikėjimą savimi vestuvinio šokio metu.

Vestuvinė daina

Ar Jūs turite savo meilės melodiją? Jei ne, mes Jums padėsime! Jus galėsite kurti kiekvieną natą, kiekvieną žodį kartu su mūsų kompozitoriumi ir išgauti gražią, švelnią ir jaudinančią širdies melodiją. Visai nebūtina, kad tai būtų vestuvinis valsas. Tai gali būti lėtas džiazas, uždegantis rokenrolas, jausmingas bliuzas, tango, salsa…


Dainos įrašymas vyks įrašų studijoje kartu su kompozitoriumi.